okeyAlemOkey.Com - Cümle Alem Burada!

Düz Okey Oyna

Okey oyunlarının atası olarak bilinen düz okey her yaş grubundan kişilerin ve bireylerin oynayabileceği Okey türüdür. Düz okey oyna oyunu 101 okey, çanak okey ve katlamalı okey oyunları ile masada efor sarf etmeden renklerin ve rakamların sıralanışı şeklinde basit bir okey oyunu türüdür. Genel olarak bakıldığında Okey oyunu zeka açıcı, zihin geliştirici bir oyun türüdür. Bu oyunlar arasında okey başlangıcı ilki olarak kabul edilmektedir.

Düz okey oyna oyununu Online olarak internet üzerinden eş, dost, akraba ve arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz gibi internetsiz olarak da yapay zekaya karşı da oynayabilirsiniz. Uygulamamız üzerinden oyunu istediğiniz her ortamda internetiniz olmasa da oynayabilirsiniz. Yapmanız gereken sitemizin üzerinden bir üyelik oluşturarak rumuzu oluşturup sitemize üye olmak olacaktır. Hızlı erişim ile kaliteli grafik tasarımı ile siz kullanıcılarımıza hizmet vermekte olan sitemiz binlerce milyonlarca Okey oyuncuları arasında sizleri kendinizi kanıtlamanızı sağlamaktadır. Sizde hemen üye olarak düz okey oyna seçeneği ile oynamalısınız. Farklı arkadaşlıklar yeni dostluklar kurabilir, internet kullanımı ile internetin çektiği tüm ortamlarda düz okey online olarak oynayabilir, yeni kişilerde karşı mücadele edebilir zekanızın üstünlüğünü kanıtlayabilirsiniz.

Uygulamayı telefonunuza indirerek düz okey oyununu Online olarak hemen oyna seçeneğiyle bağlanabilir, masa seçme, masada kabul görme veya masa oluşturma gibi işlemlerle uğraşmayı bırakıp otobüste işten eve dönerken veya okuldan evinize giderken ya da bir arkadaşınız da misafirlikte otururken bile hemen oyna seçeneğini tıklayarak düz okey oynayabilirsiniz. Puanlar toplayabilir, top 10 listesinde en üst seviyelere gelebilirsiniz.


Yazar: admin

Görüntüleme: 221 defa

Kategori: Okey

Yayınlanma Tarihi: 29 Ekim 2023

Cevap bırakın