okeyAlemOkey.Com - Cümle Alem Burada!

Normal Okey Oyna

Okey oyun türleri içerisinde en basiti olarak bilinse de taş takibini, çıkan sayıları ve renkleri iyi takip etmelisiniz. Başarılı olmanızın mümkün olmadığı bir oyun türüdür. Her taştan kaç renk olduğu ve çıkan taşların eklemenin gerektiğini bilmeniz sizin oyunda rakiplerinizi oranla daha hızlı hareket etmenizi sağlar. Çıkmış olan bir taşı beklemeniz oyun esnasında rakiplerinizin daha erken sonuca ulaşmalarını sağlayabilir. Sitemiz üzerinden normal okey oyna seçeneğinden oynayabilir, eşli olarak bu oyunu çeşitlendirebilirsiniz. Çanak kırma şeklinde değerli puanları toplayabilir ve top 10 listesinde üst sıralarda yerinizi alabilirsiniz. Normal okey oynamak basit görülse de zaman içerisinde kimin aklında rakamları ve çıkan renkleri tutabildiği zekâ gerektiği ortaya çıkmıştır. Eğer, sizler de normal okeyde başarılı olursanız rakiplerinizin arasında en zeki olduğunuzu anlayacaksınız.

Okey türlerinde en eskisi ve en klasik türlerinden olan normal okey oyna ve sayı hesaplamasına gerek kalmayan ve pek fazla strateji gerektirmeyen bir okeydir. Oyuncuların bu oyunu oynarken sıkılmaları mümkün değildir. Sürekli bir rakam ve renk trafiğinde bulunan oyun hafızanızı güçlenmesini akılda kalıcılığı dikkati sizlere kazandırır. Oynarken kendinizi ve dikkatinizi geliştirebilirsiniz.

Eski mahalle arkadaşlarınızla, komşularınızla, okul arkadaşlarınızla ve iş arkadaşlarınızla kolaylıkla sitemizde odalarda masalar kurarak uzakları yakın edebilir, sıkı dostlarınızın daha da sıcak hale getirebilirsiniz. Mesafelere aldanmadan yenik düşmeden dostlarınızı kalıcı hale getirebilirsiniz. Yapmanız gereken sitemizi ziyaret ederek üyelik profilinde doldurup kısa bir üyelik işleminden sonra sitemize giriş yapıp size uygun olan kategorilerden birini seçerek arkadaşlarınızla veya sitemizde bulunan binlerce kişi ile yeni arkadaşlıklar kurarak oyun oynayabilirsiniz.


Yazar: admin

Görüntüleme: 393 defa

Kategori: Okey

Yayınlanma Tarihi: 15 Ocak 2024

Cevap bırakın