okeyAlemOkey.Com - Cümle Alem Burada!

101 Okey Oyna

Okey oyun çeşitleri içerisinde 101 okey oyna ve en heyecanı hisset. Hesaplama gerektiren analitik düşünceyi geliştiren oyun türü olan okeyde kazanmak için strateji uygulamalısınız.. Rakiplerinizden önce elinizi açmanız 101’i tamamlamanız ve oyunu bitirmeniz heyecan ve adrenalini sizlere kazandırır.

Okey oyunu oynayanların profesyonel okeyci olarak adlandırdıkları 101 okey online olarak da sitemizden oynayabilirsiniz. Birçok üyenin içerisinde masalarda yerinize alabilir ve kendinizi ispatlayabilirsiniz. Sitemizin yapmış olduğu top 10 sıralamasında üst sıralara rakiplerinizi yenerek yerleşebilirsiniz. Topladığınız puanlarla sosyal medya hesaplarınızda paylaşım yaparak arkadaşlarınıza gövde ve zeka gösterisi yapabilirsiniz. Canlı olarak da 101 okey oyna butonun ile arkadaşlarınızla hatta iş arkadaşlarınızla birlikte masalar oluşturabilirsiniz. Mahalle arkadaşlarınızla sınıf arkadaşlarınızla üniversiteden eski dostlarınızla masalar oluşturarak bir arada olmasanız da aile bireylerinizle de birlikte 101 okey oynayabilirsiniz. Yapmanız gereken sitemize giriş yaparak üyeliğinizi oluşturmak ve birçok yeni dostluk ve arkadaşlıklara Online olarak internet üzerinden sağlayabilirsiniz.

101 Okey oynamak sıradan düz okey gibi değildir. Daha profesyonel ve daha zihin açıcı oyun olduğu için siz de rakiplerin arasında bir rekabetin oluşmasını bir hırsın oluşmasını sağlar, kazandığınız her ele puanlar kazanır ve ödüller alır, ödüller alıp hediye edebilirsiniz. Sitemiz sayesinde uzakta bulunan kuzenleriniz, eski okul arkadaşlarınız, ilkokul arkadaşlarınız dahil hepsi ile uygun bir saat ve masa belirleyerek birlikte bir masa kurup saatlerce güzel hoş vakit geçirebilir, eski günlerinizi yad edebilirsiniz. Aynı zamanda sohbet butonundan da sohbetinizi gerçekleştirebilirsiniz.


Yazar: admin

Görüntüleme: 364 defa

Kategori: Okey

Yayınlanma Tarihi: 10 Ekim 2023

Cevap bırakın